Photo report: KVIFF


..neboli Karlovy Vary International film festival. Filmy mám moc ráda a často s nimi dokážu strávit celý den, ale na filmový festival mě to nikdy nějak netáhlo. A to byla chyba.Moje premiéra byla rovnou dvojitá, protože ani v samotných Karlových Varech jsem ještě nikdy nebyla (když nepočítám, že jsme tam projížděli jednou autem). Je to opravdu nádherné lázeňské město, kde si připadáte spíš jak v zahraničí než v Čechách. Kolonáda je tam opravdu okouzlující, lidi nikam nespěchají, spousta krásných restaurací s venkovním posezením a spousta přírody. Kdo jste tam nikdy nebyl, určitě doporučuji se tam zajet podívat. 
Jestli se někdy rozhodnete jet na takovouhle akci, tak si pamatujte, že je dobré si všechny informace dopředu zjistit. Protože když tam přijedete, najdete pokladnu, vystojíte si frontu a pak uslyšíte: "No, my už máme všechny vstupenky na dnešek a skoro i na zítřek vyprodaný.", tak z toho nebudete nadšení. No co, naše chyba. Už cestou jsem si říkala, že když má film Anthropoid celosvětovou premiéru, tak asi nebude úplně lehké se na něj jen tak dostat. Ale nevadí, náladu nám to nezkazilo, protože samotná atmosféra a prostředí Karlových Varů nám to bohatě vynahradily :) A taky skvělý špagety aglio olio (což je asi moje nejoblíbenější jídlo!!) a přítelovi obrovská pizza, kterou nakonec ani nesnědl.


Nechtěl se fotit :D

Byl jste se taky někdo podívat? :) Líbilo se Vám tam? 
Vertigo Pizzeria Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

You May Also Like

8 comments

 1. Great post :)


  http://alafolie-toinsanity.blogspot.hr/?m=1

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, tak to mě mrzí, že filmy už byly vyprodané.. ale Karlovy Vary jsou krásné samy o sobě :)Přenádherné fotky! ♥

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. vyzerá to tam úžasne! dúfam že sa do varov dostanem niekedy:) a máš krásny outfit :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné fotky! Na festival bych se chtěla jednou podívat :)

  Oligodermie | Vitamínový peeling

  OdpovědětVymazat
 5. Vidím že jsou všichni v Karlových Varech. Taky se tam musím jednou podívat. Pěkné fotky. :)

  By Corra

  OdpovědětVymazat
 6. v Karlových Varech jsem ještě nikdy nebyla - přece jenom to mám hoooodně z ruky, ale na festival bych se někdy zajela podívat.
  Hrozně se mi líbí tvůj festivalový outfit - červená ti sekne:)
  ...Instantní krása...

  OdpovědětVymazat

Těším se na všechny Vaše komentáře :)