XMAS POST

Znáte to, pozdě, ale přece! Zatímco ostatní už mají spoustu novoročních článků (vlastně takový můžete najít i u mě - shrnutí roku 2015), já Vás ještě na chvíli vrátím do období vánočních svátků a ukážu Vám, jak jsem si je užila já. Původně jsem se trochu bála, že budu celé prázdniny ležet v knížkách a jenom se učit, na což nakonec vůbec nedošlo. A byl to skvělý pocit (o to horší pocit je to teď, když musím všechno dohánět na poslední chvíli a stejně místo toho radši píšu tenhle článek). První, co bych Vám ráda pověděla, je mé odhodlání udělat DIY dárky. Rozhodla jsem se už někdy v listopadu, po tom co jsem si přečetla článek na blogu Jity o vyrábění mejdlíček. Neváhala jsem ani minutku a hned si to taky objednala a pustila se do toho. Během ledna Vám tu sem dám návod :)

EN: It's never too late (but maybe for xmas post is a little bit late). You can find lots of new year's posts at other blog (also at mine - summarize of the year 2015), but I'd like to move you few days back and tell you about my christmas holidays. My plan was clear! I need to study for my finals. But instead of studying I was doing nothing. Literally. And it was great (but trust me, now it's not so great, because I don't like catching things up). First thing I'd like to tell you, is that this was the first Christmas when I've prepared DIY gifts. I was making soaps and during January I'll post you instructions.


Co se týká mého vánočního programu, tak jsem samozřejmě trávila spoustu času u televize. Nenechala jsem si ujít své oblíbené vánoční klasiky jako je Láska Nebeská, Grinch a nebo S čerty nejsou žerty, ale viděla jsem i spoustu jiných filmů, které třeba ani nebyli tak vánoční, ale kdybych Vám měla nějaký doporučit, pak by to byl český film s Táňou Kuchařovou Správnej dres, který mě opravdu pobavil. Bohužel jsem nějak propásla Trable o Vánocích, viděl jste to někdo, líbilo se Vám to? Kromě koukání na televizi, jsem samozřejmě navštívila příbuzné a taky si užila skvělou vánoční party.

EN: My christmas schedule was almost every day the same. I was at home, enjoying family time and watching TV. I saw my favorite classic christmas movies such as Love actually, Grinch or Czech fairytale S čerty nejsou žerty. I also saw lots of other movies I can recommend you another Czech movie called Správnej dres, which was really hilarious. Unfortunately I missed Love the Cooper's, have you seen it anyone? Did you like it? Besides watching TV I also visited my relatives and enjoyed great christmas party at my hometown.V poslední části tohoto článku bych Vám ráda ukázala nějaké dárky, které jsem letos dostala. Nebudu tu fotit všechno, protože stejně většinu toho uvidíte během roku na blogu a taky teď nemám všechno při ruce, abych to mohla vyfotit. Můžu Vám ale říct, které 4 dárky mě letos nejvíce potěšily. Bylo to těžké rozhodování, ale nakonec jsem vybrala tyto:

1. 1.-6. série Gossip girl - jo, jsem naprostý závislák! Miluju ten seriál a mohla bych na něj koukat pořád dokola (což teď o zkouškovém určitě dělat budu).

2. Tričko Zkurvená Sparta - určitě jste si už všimli, že jsem velká fanynku Baníku Ostravu. Tohle tričko mi udělalo velkou radost a už se těším, až ho budu moct využít na nějaký zápas.

3. Sešit ACOS - líbí se mi provedení toho sešitu, že ho holky vyráběly opravdu samy a je v něm kus z nich. Taky se mi líbí možnost vybrat si, co je Váš "cup of style".

4. Hrníček Starbucks - dokud jsem bydlela doma u rodičů, tak jsem si moc hrníčků pořizovat nemohla, protože taťka z nich měl už tak trochu fobii - měli jsme jich doma opravdu spoustu. Ale teď, když bydlím v Praze, si je zase můžu kupovat :) A tenhle je ještě úžasnější v tom, že je fotogenický, co víc chtít?:)

EN: In the last part of this post I'd like to share some of the presents I've got for the Christmas this year. I won't post everything, because most of the presents you will see during this year at my blog and I also don't have every present by my hand right now to take a photo of it. But I can tell you, which four presents were best for me. It was hard decision, but in the end I chose this ones:

1. 1.-6. series of Gossip girl on DVD - yea, I am a big fan. I love this serial and I could watch it all over again (which I will, by the way).

2. T-shirt Zkurvená Sparta - you may noticed, that I am a big football fan of Baník Ostrava and that's why this t-shirt made me really happy. I am so looking forward to wear it to the match.

3. Notebook ACOS - I like the design of the notebook and also the fact that this girls were part of the making and that's why it makes this notebook really personal. I also like the idea that you can write whatever is your "cup of style".

4. Starbucks mug - till I was living with my parents, I couldn't buy any more mugs, because we had lots of them and my dad was crazy about that. Now I live alone and that means that I can have some new mugs. This one is really perfect - stylish and big enough!


Dock na iPhone, voňavka Guess :)
Kalendář Bazaly Last goodbye edition

Nové knižní přírůstky: Lahodně s Ellou a ACOS knížka (+ Kafe a cigárko, které na fotce chybí)

You May Also Like

13 comments

 1. Same super vecicky a pekny clanek, vanoce sis uzila :)

  OdpovědětVymazat
 2. Je pekné, že si spravila diy darčeky. Dostala si pekné vecičky tak dúfam, že si mala z nich veľkú radosť :) Kika - Blog for smile

  OdpovědětVymazat
 3. Veľmi pekný článok ! A krásne zabalené darčeky :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 4. Celkom rada dávam DIY darčeky - je v nich kus človeka, ktorý ho dáva, a tiež to značí, že si daná osoba našla trochu času, aby mohla niekoho zo svojho okolia obšťastniť :)
  A hrnček je skutočne krásny (a fotogenický! :D)
  BEELIEVIN

  OdpovědětVymazat
 5. Great post and blog! Would you like to follow each other via GFC? Let me know on my blog :)

  projectad.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 6. Krásne fotky, milujem tvoje články! :)

  btw. pozývam ťa na môj blog, kde prebieha novoročná súťaž :)
  GIVEAWAY U MŇA NA BLOGU | PARFÉM CHLOÉ

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné fotky, a zdá se že Vánoce jsi měla dokonalé. Gossip girl je můj oblíbený seriál.

  OdpovědětVymazat
 8. Jééé děkuji za zmíňku O:-) moc mě to potěšilo...

  jinak dárky jsou krásné, četla jsi už knihu Kafe a cigárko? chystám se na ní, ale ještě jsem si jí nebyla schopná ani koupit :D

  OdpovědětVymazat
 9. Super post, krásne fotky! :)
  http://ankalooksword.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 10. Na Správný dres jsem se taky koukala a byla to moc fajn oddychovka :) Skvělé fotky! :)

  Zvu Tě na mojí Giveaway!

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 11. Ooooo tak celá edice Gossip Girl by se se mi taky velice líbila! Taky mám hrneček Starbucks a je můj nejoblíbenější:)

  OdpovědětVymazat
 12. Som rada, že čítam tento článok až teraz. Milujem Vianoce a krásne mi ich to pripomenulo. Inak, úžasné fotky a kopec mojich obľúbených vecí. Pridávam sa k tvojim pravidelným čitateľkám ♥

  Zároveň by som ťa chcela srdečne pozvať ku mne na GIVEAWAY v ktorej si môžeš zasúťažiť aj o voňavé produkty značky Yves Rochcer ♥

  OdpovědětVymazat
 13. Pěkný článek :)celkem mě pobavilo, že v článku doporučuješ film Správnej dres, který právě teď sleduji na slovenské Jojce :)

  OdpovědětVymazat

Těším se na všechny Vaše komentáře :)