Summer snapshots

Krásné sobotní odpoledne, jak si užíváte víkend? Při rekapitulaci článků, které jsem napsala za prázdniny (a že jich moc nebylo), jsem zjistila, že jsem úplně zapomněla přidávat pravidelné photodiary. Proto jsem posbírala fotky z mobilu a rozhodla se Vám z nich udělat takové svoje shrnutí léta. K nějakým fotkám budu dávat popisek nebo třeba odkaz na článek, kde jsem Vám o akci psala.

Jak jste si léto užili vy? Taky Vás štve, jak se tak rychle ochladilo?

Letos jsem poprvé ochutnala Aperol, nejdřív mi moc nechutnal a byl na mě až moc hořký, ale nakonec jsem se do něj docela zamilovala :D
Jak jsme se měli na filmovém festivalu v Karlových Varech se můžete podívat tady :)

Když už do Nebe, tak aspoň na nejvíc blogerský pití :D Kdo taky miluje Cosmopolitan?Po dlouhé době jsem si zase nechala udělat gelovky. Pokud jste z Prahy a sháníte levnější, ale kvalitní slečnu na nehty, tak napiště a můžu Vám dát kontakt :) Slečna je moc milá a opravdu šikovná! 
V létě jsem se taky zúčastnila Zomato meetupu v restauraci Cinda :) Můžete si o tom přečíst tady. Teď v září jsem byla ještě na jednom, takže se můžete těšit na další článek. 

Často jsem taky v létě navštěvovala jako modelka Make up institute Prague - o tom bych se ráda rozepsala v nějakém outfitovém postu, protože mě jejich jednání velmi zklamalo.

A samozřejmě nesmí chybět fotka od moře... Kecám, byli jsme na Máchači :D 

Zjistila jsem, že v sekáčích prodávají i tyhle super roztomilé plyšáky :D:) 
Outfit, který se nějak nedostal na blog, tak ho dávám aspoň sem :)

Skóre za léto: hoooodně moc piv :D 
O mém výletu do Berlína s moji nejlepší kamarádkou čtěte tady a tady :)


Brácha s přítelkyní :) No nejsou sladký?:D

Hrozně všechny celé léto přemlouvám, abysme šli na šlapadla :D Všichni se na mě ale vyprdli, tak jsem se musela nasrat k bráchovi a k přítelkyni (a ještě na jejich výročí) :D 
Zase jsem navštívila skvělou Báru Javůrkovou a zase jsem byla opravdu moc spokojená :) Kéž by mi ty vlasy ale rostly víc :( Nevíte někdo o něčem účinném na růst vlasů? Vyzkoušela jsem už snad všechno možný :(:D

Blbůstka  z Primarku :D :)K narozeninám od miláčka :))

Článek o našem výletu do Harrachova, kam bych se hned vrátila - tady

Dostala jsem nový růžový macbook a je to opravdu miláček :)))


A taky jsme hodně piknikovali - to mě snad na létě bavilo nejvíc :))) 

Ke konci léta už jsme se s Evčou chodily poctivě učit do Klementina, protože nás obě v září čekaly zkoušky 

A nakonec nejkrásnější dárek od přítele k narozkám :)

You May Also Like

3 comments

 1. Já mám vážně ráda tyhle články s random fotkami, protože mám pak představu, co ten člověk dělá a můžu ho tak trošičku víc poznat. :)
  Ps. Ten červený overal je dokonalost! ♥
  Catherine Ribbon

  OdpovědětVymazat
 2. Veľmi pekné fotky! Iste si si leto užila, ja teda veľmi a keďže som bola práve medzi strednou a vysokou školou, mala som skoro 4 mesiace voľna, čo bolo úplne mega! :)
  Caroline

  OdpovědětVymazat

Těším se na všechny Vaše komentáře :)